?

Log in

No account? Create an account
люблю зелений чай

Війна за Вікіпедію

Оригинал взят у 12lina в Війна за Вікіпедію
Автор: Пекельний Бульба

Торік на мене вийшли люди, котрі в українському сегменті Вікіпедії робили статтю «Українофобія». Вони попросили зробити їм ілюстрацію до статті - моє, так би мовити, бачення цього явища. Вийшло в мене от що:Люди сказали «дякуємо дуже» - і повісили картинку у Вікіпедії , як одну з ілюстрацій до статті «Українофобія».

І що ви думаєте. Тиждень тому мені приходить лист від одного з авторів статті , з якого я двізнався, що малюнок мій (як, зрештою, і вся стаття, про що трохи нижче), виявляється, комусь дуже муляє. Малюнок видалили зі статті на підставі того, що я нібито «не давав згоди на його розміщення». Вони, мовляв, тієї згоди не бачили - то, значить, я її і не давав.

Це при тому, що в описі файлу було вказано, що я «передав малюнок в суспільне надбання через користувача вікіпедії Exlibris для використання на сторінках вікіпедії та будь-яких іншіх інтернет-ресурсах для ілюстрації явища українофобії (антиукраїнизму, україножерства, україноненавистництва тощо)». Але адміністрація Вікіпедії заявила, що ліцензія «Public Domain», яка стояла під малюнком, їм не підходить, вони не «бачили», що це я особисто передав того малюнка, а користувачам, які його розмістили, вони не довіряють. От його і видалили.

Тут слід зауважити, що статтю цю до Вікіпедії автори «пропхнули» з величезними труднощами. Бо наразі адміністрація Вікіпедії активно «відробляє» підтримку ізраїльських та російських фондів, зачищаючи ресурс від незручного для Ізраілю та Москви наповнення. До речі, стаття, до якої малювався малюнок, є найбільшою статтею по українофобії, до її створення долучилися журналісти УНІАН, які брали інтерв’ю у відомих українців. І от ця стаття, виявляється, дуже комусь незручна.

Так от. Автором цього малюнку, що зображує татуйовану російським гербом та написом «СССР» руку, що намагається здерти кігтями малий державний герб України, є я – Віталій Січкарчук, також відомий, як pekelnyi_bulba. І я, автор, добровільно передаю цю роботу (малюнок) у суспільне надбання (Public Domain) та віддаю усі права на використання цієї роботи в будь-яких цілях без будь-яких умов, в тому числі в інтернет енциклопедії «Вікіпедія».

А ще додам. Комусь завадив один малюнок. Ну що ж - ви, шановні, їх отримаєте в такій кількості, що ви змучитеся їх вилучати. Я докладу максимум зусиль, щоби вся та наволоч, що криється за терміном «українофобія», показилася і повиздихала від власної отруйної слини, яка вкриває їхні свинячі рила кожного разу, як вони бачать чи чують щось українське.

Надаю також текст листа від одного з авторів статті, який повідомляє мені про ситуацію з малюнком:

Шановний Віталію!

Колись через одну нашу спільну знайому я попросив вас намалювати малюнок "Українофобія". Він був розміщений у Вікіпедії у статті "Українофобія" із вказанням вашого авторства, але нещодавно був вилучений звідти українофобами через формальну підтаву - "відсутність вашої згоди" на розміщення малюнка. Для спрощення процедури я його розмістив там як власний малюнок, але українофоби знов видалили його через те, що він належить вам (але докази цього надати вже не можуть, адже первинний малюнок вилучено).

Склалася дурна ситуація.

Власне, ми можемо врегулювати ситуацію в більш ефективний і приємний для вас спосіб. Той малюнок на вікіпедії був з таким описом:

Назва Українофобія

Опис: Малюнок символічно зображує українофобію (антиукраїнізм, україножерство), яка виражається в упередженості, ненависті, ворожому і нетолерантному ставленні до українців та/або України, української культури, української мови тощо. На малюнку зображенна татуйована російським гербом та написом "СРСР" рука, яка намагається здерти малий державний герб України.

Джерело Віталій Січкарчук передав малюнок в суспільне надбання через користувача вікіпедії Exlibris для використання на сторінках Вікіпедії та будь-яких іншіх інтернет-ресурсах для ілюстрації явища українофобії (антиукраїнизму, україножерства, україноненавистництва тощо).

Час створення: 7 березня 2011 року

Автор зображення: Віталій Січкарчук (в інтернеті має ім'я "pekelnyi_bulba")

Ліцензія Public Domain

Це зображення було добровільно передане в суспільне надбання його автором — Віталій Січкарчук.

Віталій Січкарчук віддає усі права на використання цієї роботи в будь-яких цілях без будь-яких умов, за винятком випадків, передбачених законодавством.

Українофоби з Вікіпедії формально придовбалися до ліцензії, нібито їм потрібно бачити, що особисто ви передали малюнок, і вони не вірять тим користувачам, які його розмістили.

Я пропоную вам розмістити малюнок у своєму блозі, повідомити про скандал у Вікіпедії, і підтвердити, що ви його добровільно передаєте його у суспільне надбання.

До речі, ось сама стаття, в ній під заголовком "Українофобія в Росії" ви бачите "дірку" від малюнка. Цю статті ми створювали із великими боями... Як українофоби опиралися, ви не уявляте. Це найбільша в світі стаття, присвячена українофобії. Коли ми почали її створювати, навіть не було визначення цього явища - тому я попросив журналістів з УНІАН взяти інтерв'ю в патріотів на тему "що таке українофобія". Адже у Вікіпедії не можна писати від себе - можна лише на когось посилатися.

Більше за все нас там задовбують євреї - вони всі сидять на грантах та стипендіях і намагаються нав'язати свою точку зору на історію. А українці всі - саме ентузіасти.

За матеріалами: pekelnyi-bulba.livejournal.com


Comments

люблю зелений чай

February 2019

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com