?

Log in

No account? Create an account
люблю зелений чай

Громадянство американське, а душа - українська

Про долю самого відомого голосу української діаспори

Дивовижна і в більшій мірі трагічна життя склалося у маленькій і привабливої ​​жінки, відомої студійної заокеанської вокалістки, яка в 1998 році стала «Самим впізнаваним голосом США».

Молоді батьків Квітослава в 1949 році залишають Львів і переїжджають в Америку. В 4 роки дівчинка починає грати на скрипці, а її люблячий тато стає викладачем. Квітка була дуже талановитою дитиною: співала, танцювала і виступала в театрі.

Дівчина стала б скрипалькою, але бажання співати пересилило надії батьків і виконавську кар'єру дочки. У консерваторії вона визначилася з вибором. Замість скрипки, остаточно вибрала вокал. Тембр її голосу нагадував гру скрипки. Квітка дуже мріяла стати оперною співачкою.

Kvitka_Cisik

Минуло небагато часу і її голос все-таки почули і зрозуміли, що це справжнє диво, на якому можна заробити. Так, не поспішаючи почалася кар'єра в рекламному бізнесі. Згодом Квітка стала найбільш високооплачуваною співачкою рекламних роликів. Пізніше вона записала свої альбоми українських пісень.Був проміжок часу, коли пісні Цісик були заборонені, як творчість зарубіжної співачки, але підпільні записи якось з'являлися на батьківщині її батьків.

У 1991 році їй поставили страшний діагноз - рак, лікарі давали кілька місяців життя. Але жінка боролася з цією недугою 7 років, не перестаючи плідно працювати.

Сьогодні про Квітку Цісик у Львові нагадує вулиця і музей, названі в її честь.

За матеріалами сайту: na-skryzhalyah.blogspot.com

Comments

люблю зелений чай

April 2018

S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Powered by LiveJournal.com